Sledujete podrobně filmy? Ve kterém z těch amerických bylo hlavním al. nápojem pivo české produkce?

Doplním, že ve filmu hrála plejáda známých herců, kteří tento mok popíjelo. Znáte název filmu a hlavně, o jaké pivo šlo?

Agneta má pravdu, šlo o Budweiser (Budějovický budvar) a napovím, že to bylo ve filmu Postradatelní 3. Odkaz na zmiňovaný film snad dávat nemusím. 🙂

Nejlepší odpověď
Agneta

Určitě jde o Budvar, ale v předválečné německy psané formě Budweiser:D

Česká piva se dají koupit v celé Evropě, ve Švédsku jsem viděla, že se tam v restauracích dost čepoval Staropramen.

Další odpovědi
anonym

kdyby si Postradatelní dali třeba Kozla, tak se tak akorát pose… 😁

štamgast

No jo, ale Budweisery jsou dva-jeden tady a druhý v USA.

štamgast

Zdá se, že nikdo neví. Tak to sem napiš, zajímalo by mě to.

anonym

štamgast, ano jsou tu i tam, ale tam byl ten náš, originál a pokud jsi viděl film, zjistíš, z jaké lahve s etiketou pili.