Deli

Sledujete Ordinaci v růžové zahradě? Jak často?

Nejlepší odpověď
tom004

Vůbec.

Jeden ze seriálů,které nazývám „ztráta času“.

Další odpovědi
gnosis

Vůbec.

uprimne:
ja osobne kdybych mel na vyber prostrelit si hlavu, vypichnout oci, nabodnout na kul nebo sledovat jeden dil ulice,pojistovny nebo ordinace, dlouho bych vahal. nic proti lidem, at si kazdy sleduje co chce.

anonym

Vůbec.

Je to tak blbý,že vůbec.

Miroslavst

Vůbec.

Co to je???

franku

Vůbec.

Není to můj šálek čaje.

quentos

Vůbec.

stačí mi to občas nechtěně slyšet tady u PC, vydržím to dvě vteřiny, pak si nasadím sluchátka s muzikou a vytočím volume na maximum. Většin sr***u jsem neviděl, nechápu, co na tom ti lidi maj.

Jikra

Vůbec.

Terryle

Vůbec.

dědapetr

Vůbec.

Jen ženská část to sleduje.

hanulka11

Vůbec.

dj.david1234

Pokaždé!

Janča169

Vůbec.

Kdybych na ni koukala od začátku tak možná ale nikdy jsem to nevděla.

dudu

Vůbec.

kajas

Pokaždé!

fablen

Vůbec.

misus

Když se mi to hodí.

filva

Vůbec.

kapka

Vůbec.

Salvaje

Vůbec.

Mirrorwoman

Vůbec.

Vůbec nikdy. Já vídám jen na to upoutávky.

quentos

oprava: větší…

Janča: o nic jste nepřišla