Avatar uživatele
anonym

Sledujete OH 2016 a na jaké/které disciplíny se těšíte?

Mě osobně zajímají skoro všechny olympijské sporty a tak svůj volný čas, i když letní prázdninový i dovolenkový, věnuji OH. Dnes cyklistika, veslování. Samozřejmě si kousek času nechám i pro tyto stránky 🙂

Upravil/a: annas

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, redy, gagaga, Malina55, zvědavec_13 před 2781 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Sleduji spíše tak namátkově. Nemám vybranou speciální disciplínu. Teď jsem sledoval střelbu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Já jsem přestal sport přestal sledovat už dost dávno, s výjimkou Formule 1 a moto GP, protože tam je to aspoň vzrušující. Otrávila mě korupce a komercializace sportu. Vím, že to neplatí pro všechny disciplíny, ale tak nějak se mi to naočkovalo i na ty ostatní. Ani samotná původní olympijská myšlenka už není, co bývala.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Nesleduju, jde to uplně mimo mě…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Bojkotuji ty to hry, už kvůli Martině Sáblíkové, ale pokud bude startovat, rád se na její závod(y) podívám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Malina55

Mám docela ráda Tenis.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Jedině vodní pólo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
OptieX

Plážový volejbal žen.

Upravil/a: OptieX

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Kromě střelby mě na OH nezajímá vůbec nic.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Já se rád podívám na sporty jako je vodní pólo, veslování, jezdectví, a to jak tam jezdí s čluny na divoké řece, jinak se na ostatní sporty nedívám

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

Nyní sleduju hlavně golf. Těším se, až začnou atletické soutěže. Možná se ještě zaměřím na badminton a basketbal.
Sledoval jsem tenis, ale můj favorit Djokovič vypadl, tak už to nesleduji.
Jinak mám vysílání OH celý den zaplé jako kulisu, ale kromě výše zmíněných sportů nic víc podrobně nesleduji.

Pro barbakana: http://www.ces­katelevize.cz/ri­o2016/blogy/337437-blog-sablikova-v-riu-nenastoupi-meli-bychom-byt-radi/

Upravil/a: štamgast

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek