zajda1

Sledujete někdo teď nový pořad Suma sumárum aneb kde jsou me penize, na ČT1 každý čvrtek večer?

Zajímalo by mě, jeslti tady někdo sleduje tento pořad, mně se hodně líbí. Konečně něco, co tady celou dobu chybělo… Co říkáte?

Odpovědi
fablen

Viděla jsem část 1.dílu a myslím, že se jedná o pořad, který by řada lidí měla povinně sledovat, aby byla finančně gramotnější.

Mě oslovoval Den D.

terry

Dobrý pořad. Lidi aspoň uvidí, že je potřeba myslet hlavou.