Beer4Real

Sledujete někdo pořad Ano Šéfe!?

Viděli ste včerejší díl?
Doplňuji:
Jakou neznalost? myslíš gastronomie? sám o vaření asi nic nevíš tak neshazuj profíka co něco umí. Vulgární je jako každý druhý jenom on to neskrývá

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ne

Pořady se Zdeňkem Pohlreichem nesleduji. Občas jsem nějaký kousek viděla, ale vadí mi chování a hlavně výrazy pana „šéfa“. Nic mi není platné ani vysvětlování přítele, že na zahraničních televizních kanálech probíhají podobné pořady se stejný scénářem a údajně se stejně jadrnou mluvou. Co je mi po tom, jestli chtějí „pípat“ v jiných státech. Mně se takový slovník zdá velmi odpuzující. Ráda bych věděla, kdyby podobným způsobem zabrousil někdo z odborníků do restaurace páně Pohlreicha a zafungoval obdobným způsobem, kolik hvězdiček by toto zařízení vyfasovalo a jak by pan majitel snášel chování, jakým obšťastňuje personál jiných restarurací i diváky. Televize má naštěstí možnost volby – buď se podívám, nebo se podívám na něco jiného.

Další odpovědi
tom004

Ne

Na obrazovku nepatří. Je to v podstatě člověk, který svou neznalost zakrývá hulvátským chováním.

01Ricco

Jasné

Doplňuji:
Sleduji docela pravidelně, pořad se mi líbí a mluva Pohlraicha mi nijak nevadí.

www

Jasné

Doplňuji:
Nepravidelně v TV, ale časem shlédnu odvysíláné na PC. Podle mne ten člověk řemeslu rozumí a poradit umí. Jeho slovník je slovníkem normálních, běžných lidí a odradit může jen puritány. Včerejší díl jsem ještě neviděl.
Názor

MacChill

Ne

Občas se kouknu a dokážu se u toho i zasmát, ale někdy je to na mě příliš a pan Pohlreich je mi čím dál víc nesympatický.

briliant

Jasné

anonym

Jasné

Doplňuji:
Hospoda u Hovna včera neměla chybu! kdo neviděl nepochopí :D
Zdenek je sprostý ale já taky tak co :)

aramah

Jasné

Nikdo nikoho nenutí aby si ho pozval,nikam nejde bez pozvání tak ať si to vyžerou,když jim ty hvězdičky stojí za to.
Někdy je to děs v jaké špíně se vaří a jaké jídlo nebo spíš blaf předkládají hostům…:((
Takže si to jednání někteří zaslouží..

anonym

Ne

Doplňuji:
Nedívám se v televizi na žádné pořady.

mojitek

Jasné

Samozřejmě že ten pořad sleduju. Co se týče mluvy Z.Pohlreicha,tak to není úplně ideální,ale o to tady přeci vůbec nejde.Často je i krapet arogantní.Ano. ALE : je to profík a všechno co říká je holá pravda.Snaží se vštěpit „profíkům“ alespoň ňějaké základy kvalitní gastronomie. Co se děje v našich restauracích, z čeho všeho jsou schopni uklohnit „jídlo“ ti čeští podnikatelé to je prostě šílený. Samý polotovary jako někde ve stánku,knedlíky ze supermarketu,filé z vakuově balený tresti,palačinky koupený zmražený-rozmražený,no humus.Vařit z čerstvých surovin,to je prostě základ,a to tady prostě téměř nikdo neprovozuje. Za komančů byly normy ,dle kterých se muselo vařit,dnes bohužel ne.Pak to tu taky ale podle toho vypadá. Kdyby naší gastronomickou kulturu tento prostořeký chlapík zvednul alespoň o pár procent,tak -sláva mu- !
Doplňuji:
franku : přesně tak,byl fakt slizkej a ty jeho falešný oči…brrrr

Poklička

Jasné

Putra

Jasné

franku

Jasné

Ten majitel byl,ale divnéj s tou hospodou u Hovna