Jojka

Sledujete MS ve fotbale? Komu fandíte?

Nejlepší odpověď
rynek878

dobrému fotbalu,
Sleduji skoro všechny zápasy,ale svojí kvalitou mne dost zklamali,vyjímkou byl večerní zápas Kamerun-Dánsko,na to se dalo konečně koukat.Jinak jsem moc zvědavý na dnešní zápas po obědě Slovensko-Paraguay.

Další odpovědi
iwetax

Moc to nesleduji, fandím slovákům.

BEAES

MS nesleduji. Fandím přece našim.

oskar

Některé zápasy jsou pěkné.Je na co se dívat.Fandím Slovákům.

Neguš

Sleduji toto mistrovství,ale zklamalo mě to(téměř).Věřil jsem po 1.utkání Německu,ale teď už také ne.Slovákům jsem fandil,ale za dnešní výkon proti Parag.si obdiv nezaslouží;ovšem asi na lepší výkon nemají.
Také mi vadí souč.fotbalový styl,t.j.obrana za každou cenu.

Zdroj: televize

vagra

BEAES-jenom malý dotaz:Píšete,že fandíte vašim,to je kdo?

kropitko

vždyť píše,že to nesleduje…

vagra

Kropitko,právě proto mě zajímá,jak to dělá.Nesleduje to a přitom fandí našim i když tam nejsou.Možná,že je jiné národnosti.A na to jsem se ptal.
Nakonec-pokud to nesleduje,proč odpovídala?

kropitko

jo,jo,není ani první a bohužel není ani poslední. Nakonec tohle není žádná životně důležitá otázka,takže budem tolerantní. Na druhou stranu,já nesleduji,ale vím,že tam naši nejsou…myslím tím čr