Pokročilý

Sledujete české seriály? Pokud ano, jaké/které?

Sledujete české seriály? Pokud, ano, které jsou Vaše nejoblíbenější? Jsou to ty nekonečné? nebo ty, co mají pár serii a nazdar? Máte raději ty nové (např. nekonečná Ulice a Ordinace, Cesty domů, V.I.P. vraždy, Přístav, Na Vodě, apod.) nebo ty starší a hoodně starší (např. Četnické humoresky, Chalupáři, Hospoda, apod.)? Jak často je sledujete? ... mě osobně se více líbí ty starší serialy, jako je Hospoda, Chalupáři, ráda se stále koukám na Četnické humoresky, apod. z těch nejnovějších, co momentálně běží v tv, se mi akorát tak líbí VIP vraždy, ale ty se zas nelíbí většině lidí, co sem tak koukala.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ano, nejčastěji kriminálky - z těch posledních Modré stíny, Expozituru (ale už ne to její "volné pokračování", to už přehnali, moc hnané na efekt), ale i komedie (např. Comeback)... občas si zgustnu i na těch starých, jako jsou již zmiňované Četnické humoresky. VIP vraždy nemusím...

Další odpovědi:

Pokročilý

Comeback, Vraždy v kruhu, teoreticky Ulice, Doktor Martin,Chalupáři,...

Pokročilý

Krkonošské pohádky.Bezkonkurenční!!!

Zlatý

Líbil se mi Mamon, pouhých šest dílů, a docela bych zkoukla i tu norskou předlohu.
Nekonečné seriály moc nemusím, na Ulici a Ordinaci jsem se kdysi dívala jen tak z plezíru, ale když byla z Ordinace odejita doktorka Gita, tak jsem to přestala sledovat. I když ty naše nekonečné seriály jsou asi lepší než jihoamerické romantické telenovely.
Z našich mám oblíbené Dobrodružství kriminalistiky a Hop nebo trop.

Bronzový

... sleduju jen jediný seriál: Bones (momentálně běží 11.série) ...

Bronzový

Ano ale jen občasně a to nekonečný Novácký seroš TN a poté ještě Primácký autosaloon

já se koukám na comeback nebo popelku nebo různě s modou či oblečením

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 584
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 430
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.