akvidzerp

Sleduje tu někdo experiment kolonie na cool?

Je to zájimavý experiment.Zajímalo by mně kde se to natáčí jestli někdo nevíte.Myslim tu řadu kterou dávaj zrovna.A myslíte si že to na světě někdy bude vypadat jako tam?

Nejlepší odpověď
Ella

na stránkách Prima Cool to píšou, cituji:
„Projekt Kolonie je řízený experiment, který se snaží zjistit, jak by se skupina deseti dobrovolníků vyrovnala s nástrahami života po globální katastrofě. Simuluje situaci, kdy lidstvo postihne nukleární chřipka, imaginární mutace viru ptačí chřipky. Smyšlená organizace Viral Outbreak Protection Agency (VOPA) umístí účastníky na 72 hodin do karantény, kde každého izoluje ve zvláštním stanu. Pak je vrtulníkem přemístí do oploceného areálu na pobřeží Louisiany o rozloze 40 000 m2. Hurikán Katrina a následné záplavy zde v roce 2005 zdemolovaly předměstí. V areálu čtyř městských bloků zbyly jen trosky a dvanáct zdevastovaných budov, takže prostředí je zcela autentické. (…)“

zbytek článku když tak v odkazu:
http://www.prima-cool.cz/porady/ex­periment-kolonie