ferenc

Jak na sledování TV přes internet?

Pro sledování ČT přes internet to píše:vysílání vyžaduje Adobe flash player 11.0,vaše zařízení tuto technologii nepodporuje,nebo proveďte aktualizaci zásuvného modulu.Jak to provedu?Děkuji.
Doplňuji:
Dobrá odpověď,vybral jsem Adobe pro IE,program se stáhl a před dokončením mne vyzval na ukončení Skypu.Po kliknutí na ikonu Skypu jsem
jej uzavřel.Ale nebyl a nešel,takže se Adobe nedokončil.

Odpovědi
Filip006

http://en.sof­tonic.com/s/a­dobe-flash-player-version-11.0.0 vyberte si operační systém stáhněte si si to a nainstalujte si to