loosi

Sledování průjezdu na červenou. Je nějaká prodleva mezi naskočením červené a vyocením vozidla?

Projel jsem, ale byla tam max 1 vteřinu, případně dá se to nějak obhájit, jako že kdybych brzdil ohrozil bych vozidla za sebou? atd? dík

Nejlepší odpověď
Dochy

Nevím kdy se fotí, ale pravděpodobně to neobhájíš. Kvůli tomu abys nemusel brzdit moc prudce tam nejdřív naskakuje oranžová a čas jak dlouho tam je je nastavován s ohledem na komunikaci a povolenou rychlost v daném místě.

Další odpovědi
jpau

Otázka zní jinak: Byl jsem vyfocen? Velmi pravděpodobně ne (kamery na semaforech neřeší průjezd na červenou, jen sledují dopravu, průjezdy řeší kamery proti a za semaforem no a takových křižovatek moc není, jediná co mě teď napadá je v Praze na Vypichu a na I.P. Pavlova v ulici Legerova).
Doplňuji:
Jo a TopGear to myslím zkoušel na silničních radarech, rychlost musela být někde kolem 300 km/h, což jsi asi nejel.