Kubver

Co nás láká dívat se na film v TV, který bychom si doma na DVD jinak nepustili, protože ho již známe?

Mam sbirku asi 1000 filmu. Proc, kdyz nejaky film davaji v TV, se na nej divam a hlidam si, kdy ho davaji v TV, i kdyz ho mam ve sbirce a nepustim si ho jak je rok dlouhy? Pry to ma tak vetsina lidi. Co nas laka se divat na film v TV, ktery bychom si doma na DVD jinak nepustili, protoze ho jiz zname?

Nejlepší odpověď
zjentek

To hlídání si, kdy „ho dávají“- to právě vytváří ten pocit, že ti něco uteče!
Televize evokuje dojem přítomnosti, něco, jakože nejsi sám, že stejnou činnost s tebou ve stejnbou chvíli dělaj úplně všichni dobří lidé, tak nějak to cítím já. A proto taky jsem televizor vyhodil, aby zapnutej mě náhodou nevracel svým obsahem hluboko do minulosti s pocitem přítomnosti ;)
Nadčasovost u TV získat nelze.

Další odpovědi
Kura

Nevím, já jsem přesný opak, film s reklamou by mě už tak naštval, že bych ho po první reklamě vypnul. Na TV prakticky nekoukám.

dubraro

Proč by sis měl nějakým filmem kazit sledování reklam?

anonym

Asi nějaká psychická nemoc.

Tohle udělá jen idiot, nebo milovník reklam.