terry

Sledovali / y jste v sobotu Loskutáka? Konkrétně recepty na nepečené cukroví?

Můžete mi je napsat, pokud máte? Díky.
Vím, že jsou na VOYO, ale to je placené.
Doplňuji:
Dami, díky, to je ono. Hledala jsem dobře, ale na špatném místě 🙂.

Nejlepší odpověď
Damiana

Neviděla. 🙂 Zkus to zkouknout tady:
http://loskutak­.nova.cz/rubri­ka/novinky
Nevím, jestli je to přesně to, co hledáš, ale tady je také recept z Loskutáka na nepečené cukroví:
http://loskutak­.nova.cz/clanek/re­cepty/posledni-vanocni-rady-nepecene-cukrovi.html

http://loskutak­.nova.cz/clanek/re­cepty/vanocni-nepecene-cukrovi.html

A pánové badisko a Bedy nechápu, proč tady probíráte sourozence Gondíkovi a Jiřinu Bohdalovou, nejsme přece na stránkách diskuze na bulváru. Na otázku terry odpověď neznáte a jenom drbete. Fuj. To sem fakt nezatahujte, prosím.:-)
Doplňuji:
ad terry: Rádo se stalo, hlavně, že ti to pomohlo:-)

Další odpovědi
badisko

nee osobne Gondikovic moc nemusim …to uz spise skousnu Premka Podlahu…ja vlastne nemusim tenhle druh poradu vubec …:-))
Doplňuji:
damiana tak se hned nemusis certit,.....neber to tak strasne vazne …aha ty musis jses zlata…

quentos

nesledovali, nemám na to čas…

Bedy

Nedíval jsem se, ale po internetu je tolik receptů na nepečené cukroví. Máte velkou šanci najít přímo ten, co byl v Loskutákovi.
Jinak souhlasím s Badiskem, taky Gondíky moc nemusím. Ale nesnáším Bohdalku, hlavně když vaří. Neskutečný její moudra a jiný řeči jsou…
Doplňuji:
To byla jen reakce na předřečníka. Bylo to malinko mimo téma. 🙂

Damiana

ad Bedy: V pořádku:-) Vždyť já to nemyslím nějak špatně. Jen aby se tu nezačala rozmáhat drbárna nebo se neodsuzovali uživatelé za to, na co se dívají.:-)