Sledovali jste včera na ČT 1 soutěž Nejchytřejší Čech?

Konkurovali byste?
Věděli jste nějaké odpovědi dříve než soutěžící?

Nejlepší odpověď
Drap

Nesledoval jsem. Konkurovat bych určitě nešel.

Další odpovědi
bolak

Nevím nedíval jsem se, když tam nejsem já, tak už samotný ten název nedává smysl..

anonym

Být tam ty, tak jsi dopadl hůře než ten policajt.

Emefej

Nesledoval.

Martinuss

jirka F: Pravda film Gravitace nic moc, obzvláště ty fyzikální nepřesnosti mě tam iritovali :)

Rocker

Soutěžní a ,,zábavné'' pořady nesleduju.V te­levizi si pouštím jen filmy nebo hudbu.

jirka F

Nedíval jsem se zkusil jsem ten film gravitace který je prý vychválený až do nebe vůbec mě to nebavilo program byl opravdu jak noha tak jsem si nakonec na DVD pustil anděl na horách.