Sůwa

Sledovali jste v TV soutěž o nejchytřejšího Čecha?

Já jsem přesvědčena, že hned v prvním kole udělil Roman Šmucler páru Lenka – Karel opačně body a dík tomu se dostal Karel mezi nepostupující. Myslela jsem, že u podobných soutěží musí být přítomen státní notář, aby k podobným přehmatům nemohlo dojít. Jak to vidíte vy a co se takovém případě dělá?
Doplňuji:
Pokud jsou hvězdičky míněny jako pozdrav, tak vás všechny taky zdravím, ale čekala jsem na nějakou odpověď. Dívala jsem se i na web ČT, ale pořad momentálně nelze přehrát :
http://www.ces­katelevize.cz/po­rady/106545980­60-nejchytrejsi-cech/
Moje otázka tady za chvilku zapadne, zkusím se zeptat jinde… 🙂

Nejlepší odpověď
šmucler

Ne, bylo to vpořádku. Notář přítomen je. Celé je to dost rychlé, snažíme se trénovat mozek i diváků. Kontrola je možná na záznamu, který je na www.ivysilani.cz
Snad jsem Vám odpověděl- pokud něco dál ptejte se mně přes Facebook.
Roman Šmucler

Další odpovědi
anonym

Mám ten samý názor jako ty,hned mě to trklo,když to sledoval,že Karel měl více správných bodů,ale lidé se častou pletou.

MonkeyKing

Pěkně divná soutěž, vůbec to není o chytrosti.

Bičiště

Chytrý Čech ví, že státní notáři již mnoho let neexistují. Myslím, že tady jde o zábavu, jelikož kriteria pro chytrost si může každý představovat a nastavovat jinak. Všichni účinkující nicméně vyšší úroveň bystrosti a inteligence prokázali. Vyhýbám se výrazu „chytrost“.

bolak

šmucler: soutěž vypadá zajímavě, jediný co mě vadí, že ty lidi jsou tam normálně odhalený a nejsou v budkách

Shaohao

chytrý čech/člověk soutěže tohoto typu nesleduje

bolak

hustě šmůca :D

Sůwa

Tak mi to nedalo a napsala jsem tam. Odpověděl mi přímo Roman Šmucler, že státní notář přítomen je a hodnocení bylo správné. Nakonec má asi pravdu, protože se nepočítá celkový počet chyb, ale vítězství v jednotlivých kolech.
Pravidla jsou postavena dost podivně, pořad určitě nesplňuje očekávání diváků, ale ani soutěžících. Znám lepší zábavu … 🙂

gagaga

suwo, Vy jste ale sikulka !
tak se k nemu tady hned objedname :)

jinak : hvezdicku ode me mate jako pozdrav ..to je jasny ..porad nesleduji ..az bude o nejhloupejsim ..tak pak se mozna i prihlasim..to bych dokonce i videla na nejakou medaily :p
a jak je jinak ? :)
dlouho o Vas uz nic nevim ;(

  • iv-

Sůwa

Brácha by na to řekl, že příroda se nalévá a pučí a jemu nikdo nepučí ani nenaleje. Bohužel, už to v jeho případě tak je… Já jsem jen zdravě líná, vymlouvám se na bolavá záda a čekám až mne něco osvítí. Plánů mám spoustu, ale snad i dost času. Mějte se fajn 🙂

gagaga

tak by jsme se mohly prihlasit do : nejvycuranejsi cech .. :)
ja si zase sama sobe dneska namlouvala, jak je nebezpecno na kole :)
tak jsem se na nej chodila jenom koukat :)
cetla jste dnes diskuzi u bolaka ? u te nedele ? jak jeho mamina bourala na rodopedu ? jestli ne, prectete..to vas " odboura " taky :)

  • iv-

annas

Měla jsem ráda vědomostní pořady např. s J. Rosákem – Rik, Riskuj. Hodně jsem se dověděla.:-))

Na tento pořad jsem byla zvědavá vzhledem k otázkám z konkurzu.. Je fakt, že pokládané otázky byly zaměřené na postřeh, rychlost atd. Mám dojem, že ale nebyly pro všechny dvojice stejně náročné. Třeba to pexeso x pravopisně nesprávná slova.

Nelíbilo se mně, že Šmucler tvrdil, že ti, kteří skončili, patří k 20 nejchytřejším Čechům u nás. Vždyť konkurz dělalo kolem 2000 lidí, to číslo je zavádějící. 🙂

Uvidím, jak bude pořad pokračovat. U udělování bodů jsem si odskočila, takže nevím. Ale snad někdo další sleduje, počítá body, rovněž nevím,, zda někoho Šmucler v úvodu představoval. Je pravda, že by moderátor neměl rozhodovat sám, vždyť jde přece o velkou peněžní částku.

bolak

nojo, tak těch zbylejch 10 milionů nebylo tak chytrejch, aby se přihlásilo do soutěže :D

já sem hlavně rád, že ten namyšlenej potomek s číslovkou III. nebo kolikátej, vypad :)))