GM

Sledovali jste dnes zatmění Slunce, jestli ano, ve které oblasti?

Na Vysočině bylo bohužel zataženo a mlha, Slunce vykouklo až po zatmění.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Tak zatmění slunce jsem dnes hodlal pozorovat.
Jediné co jsem v místě kde k tomu mělo dojít bylo to, že tam byly mraky. V jednu chvíli sice něco naznačovalo, že by to snad mohlo být vidět, ale zase další mraky.
Takže jsem viděl kulový.

Další odpovědi
flodur

Koukali jsme..

http://lukyn.com/fun/o­br/1/403.jpg

hanjimka

Žlutava u Zlína-zhruba do 10 hod byla sice mlha ale sluníčko ji zvládlo prosvětlit.Takže to nej jsme viděli.Pak jako by se rozlilo mléko a bylo po sluníčku.

kvikal

sledovali jsme (Jižní Čechy – Strakonicko) obloha čistá, byl to krásný pohled. Pár rodinek se dokonce i scházelo na náměstí :)

verca97

V Mladé Boleslavi