peterd108

Slavíte halloween?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ne

U nás je běžné udržovat Památku zesnulých, čili Dušičky. S nějakými americkými zavlečeninami se nikdy neztotožním. Každý národ by měl být hrdý na svou minulost a tradice. Já mám Dušičky, Mikuláše, Vánoce s Ježíškem a Velikonoce.

Další odpovědi
quentos

Ne

Ač anglista, mám to stejně jako ocko.

brillant

Ne

Nuk nuk

Ne

Doplňuji:
Kdyby se mi někdy podařilo být touto dobou někde v Americe, možná si tu atmosféru spolu s nimi ráda užiju. Sem ten svátek nepatří, slavím tradiční svátky.

anonym

Ne

Plně souhlasím s „ockem“.

anonym

Ne

Kurde, ještě to by mi scházelo k životu!

marci1

Ne

Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=halloween

luckáá

Ne

ladaadal

Ne

ke4n

už mi nejde hlasovat takže
ANO – koukáme na horory už je to tradice, od baráku k baráku fakt nechodím
(jednou jsem i trochu strašil, ale kamarádce úlekem vyletěl mobil, tak už to nedělám)