50centes

Slavíte dnešní svátek?

Mezinárodní Den Energy Drinků
Doplňuji:
Česílko den leváků taky slavím

Nejlepší odpověď
anonym

Ne, ale předevčírem (13.8) jsem slavil Den leváků
Doplňuji:
alex.agent ►http://lmgtf­y.com/?q=mezin%C3%A1rod­n%C3%AD+dny a jdi na http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Me­zin%C3%A1rodn%C3%AD_dny_­a_roky

Další odpovědi
Ella

slavím, ale ne Energy Drinky, ty nepiju, ale vlastní narozeniny :D :D
btw. ten Den leváků taky :D

quentos

tyhle s… nepiju, takže ne, ale den leváků jsem teda oslavit moh – kdybych vo něm bejval věděl… ale vožral jsem se i tak, měl jsem návštěvu z daleka :{D>

Lakeysha

takový nablblý svátky…bez urážky:-D s tim já nehodlám ztrácet čas.

Funna

tohle nepiju…takže není čím oslavit…ale levorukost slavím každý den .-)

meTTax

Dobrý den,
ačkoliv sbírám plechovky od energy drinků a mám jich už docela dost, o tomto svátku jsem ještě neslyšel.

Zůstávám s pozdravem.

alex.agent

50centes – Kde seženu seznam takovýchto moderních svátků? :D
Doplňuji:
klidně napiš do diskuze nebo mě zprávu, jak chceš :)

hanulka11

slavím dnes svítek…ale můj -díky
Doplňuji:
pardon ne svítek ale svátek:D:D:D