Braník

Slavíte den matek,který letos připadá na zítřek 12.května?

Přejete svým matkám,ženám ,láskám či milenkám ke dni matek?
Uctíváte nějak tento svátek věnovaný všem ženám co potomky mají?
U nás se dnes objevila kytice růží ,ne ode mne,tak mi to trklo.

Nejlepší odpověď
Mahoney

Slavíme, dám mamce nějakou hezkou květinu a popřeju ji :).
Přeju ale jen vlastní matce, přát ke dni matek jiným ženám mi přijde divné.

Další odpovědi
Lucijej

Né že bych slavila, ale svojí mamině vždycky popřeju. Letos jsem jí uplácala kokosové rumbakoule, která má ráda.

pusinka50

Já už bohužel mámu nemám, ale za jejího života jsem jí vždy přála. Přály jsme si navzájem i s neteří. Neteř se odstěhovala a teď mi nepřeje nikdo, synáček si tento svátek nějak moc neuvědomuje.

anonym

Jasně, syn dá kytku mě, já zas mamce, ne tu samou, téé jasný, tento rok už dám kytku i synově ženě, už je taky rok matkou, no prostě se budeme navzájem „okytkovávat“ celou neděli

marci1

Mamince jsem už věnovala kytici. Nikdy není dost díků pro maminky. Dokud je máme, musíme si je hýčkat.

anonym

Syn mi popřál už dnes v 10 hodin a tajemně prozradil, že bonbonieru mi doveze zítra dcera.
Veškeré svátky a narozeniny slavíme dortem nebo zákusky u kávy, pár chlebíčky a nějakou deckou vína. Žádná oslava, kdy bych se jako matka zpila pod obraz, se ani letos konat nebude.
Doplňuji:
Ad Mahoney, chápeš to správně. Svátek matek je poděkování pro naše mámy. Já také nemám mámu ani tchýni, které bych mohla popřát. Dcera je sice dvojnásobná matka, snacha je také matkou, ale těm mají přát jejich děti, ne mámy. Svátek matek není totožný s MDŽ.

RedBox

Ano, popřát svoji mamince je to nejmenší co pro ní mohou její děti udělat.

anonym

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=sv%C3%A1tek%20ma­tek