Avatar uživatele
Braník

Slavíte den matek,který letos připadá na zítřek 12.května?

Přejete svým matkám,ženám ,láskám či milenkám ke dni matek?
Uctíváte nějak tento svátek věnovaný všem ženám co potomky mají?
U nás se dnes objevila kytice růží ,ne ode mne,tak mi to trklo.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? pusinka50, anonym, Mahoney před 4002 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mahoney

Slavíme, dám mamce nějakou hezkou květinu a popřeju ji :).
Přeju ale jen vlastní matce, přát ke dni matek jiným ženám mi přijde divné.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lucijej

Né že bych slavila, ale svojí mamině vždycky popřeju. Letos jsem jí uplácala kokosové rumbakoule, která má ráda.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pusinka50

Já už bohužel mámu nemám, ale za jejího života jsem jí vždy přála. Přály jsme si navzájem i s neteří. Neteř se odstěhovala a teď mi nepřeje nikdo, synáček si tento svátek nějak moc neuvědomuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jasně, syn dá kytku mě, já zas mamce, ne tu samou, téé jasný, tento rok už dám kytku i synově ženě, už je taky rok matkou, no prostě se budeme navzájem „okytkovávat“ celou neděli

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Mamince jsem už věnovala kytici. Nikdy není dost díků pro maminky. Dokud je máme, musíme si je hýčkat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Syn mi popřál už dnes v 10 hodin a tajemně prozradil, že bonbonieru mi doveze zítra dcera.
Veškeré svátky a narozeniny slavíme dortem nebo zákusky u kávy, pár chlebíčky a nějakou deckou vína. Žádná oslava, kdy bych se jako matka zpila pod obraz, se ani letos konat nebude.
Doplňuji:
Ad Mahoney, chápeš to správně. Svátek matek je poděkování pro naše mámy. Já také nemám mámu ani tchýni, které bych mohla popřát. Dcera je sice dvojnásobná matka, snacha je také matkou, ale těm mají přát jejich děti, ne mámy. Svátek matek není totožný s MDŽ.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RedBox

Ano, popřát svoji mamince je to nejmenší co pro ní mohou její děti udělat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=sv%C3%A1tek%20ma­tek

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek