Drap

Slavili jste někdy štědrý večer jindy než 24,12 a proč ?

Nejlepší odpověď
Deli

Před pár lety, když byl můj první manžel v nemocnici, jsme štědrý den „šoupnuli“ z 24. na 31.12. (30. ho pustili domů). A měli jsme to i s ohňostrojem 🙂
Dcerka byla hodně malá, tak jí to nevadilo, 24.jsme byli u babičky a pak byly ještě jedny zcela kompletní Vánoce o týden déle.

Další odpovědi
hanulka11

protože manžel je dneska v práci , tak se slavilo včera

Illines

Ted slavime 25.12,protoze jsme se prizpusobili te zemi , kde nyni zijeme.A 24.12 je tu pracovni vsedni den.

Ella

Napriklad dneska :) Nejsme doma a tak i kdyz veceret budeme, prece jen slavnostni to moc nebude, doma je doma no :), a darecky taky dnes nebudou, az zitra :)