masakrmen

Slámové víno

Chtěli by jsme celá třída koupit třídnímu učiteli, který teď ze školy odchází, slámové víno. Cena asi kolem 750 Kč (na roku výroby nezáleží) a aby se to dalo koupit v oblasti Brna. Kdo zná nějaké vinotéky tak prosím poraďte.
Doplňuji:
Dokážete pochopit že sem hledal, ale ptám se tady vinařů, kteří tomu aspoň trochu rozumí. Vaše odpovědi mě vážně iritují. Když odpověď neznáte, neodpovídejte radši vůbec…

Nejlepší odpověď
dědapetr

Skus to tady:
http://www.dra­palovoslamove­vino.cz/vina.php

Další odpovědi
tom004

Něco se dá určitě najít na netu.