LucinkaLLL

Sladké – břicho

Miluju sladké a občas si ho prostě neodpustím. Bohužel se to projevuje na bříšku. Jak a co cvičit/dělat, aby jsem si to sladké mohla dát 3–4× týdně a břicho netloustlo?

Nejlepší odpověď
iceT

Tak ono to není jen o slabé vůli.Žena,mladá nebo starší,pokud má stálý denní režim a životosprávu,která se změní ze dne na den,může taky začít tloustnout.Stačí když se jí celkem změní režim,na který byla zvyklá.

Další odpovědi
petra15

Chtelo by to spis zadat otazku, jestli jsou zeny se slabou vuli vzdycky tluste---rekla bych, ze to plati…Cim vic budes papat-tim tlustsi budes. A pak te ma nejaka dieta z pytliku dat do poradku…Ja taky miluji sladke, ale mam zeleznou vuli:-)

mosoj

Co zbaštíš musíš zase pohybem metabolicky spálit . Sežeň si kalorické hodnoty jídla i pohybu a snaž se o vyrovnanost calorického příjmu a výdeje.

Bohužel u žen se s léty přidává hormonální problém a ta vyrovnanost přestává platit. To ale zřejmě nyní tvůj problém není.

veronika36

Doporučovala bych si každý den zacvičit tak třeba pohých 5 minut nejprve 10 sedůluhů a pak postupně přidáva.. vždy 4. den nezapomeňte pauzu. Mně osobně to pomáhá ;)

petra15

Cim vic organismus spotrebuje---tim vic se „ojede“, protoze musi moc pracovat (tedy zpracovavat)–a to ho opotrebovava…:-) Takze nejlepsi je drzet se me rady…:-) Uz vubec ne nejakym sportem!!!--kdyz uz ma treba vysokou nadvahu---tak si jeste znici klouby a ve 40ti bude jezdit na voziku…:-):-)

LucinkaLLL

petra15: Žádnou dietu bych rozhodně nikdy nedržela ;) Jím zdravě, ale prostě to sladké opravdu miluju, a bohužel železnou vůli nemám :(

arygnoc

sladké je horšie ako drogy – návykom i účinkami.
nehovoriac o rizikách pre kardiovaskulárny systém, trávenie a pod.

sladkému z bieleho cukru sa vyhýbať ako čert krížu.

nahraďte fruktózou, ovocím, medom.
a obmedzovať.

návyk na sladké je skutočne porovnateľný s drogami (včítane cigarety).

petra15

LucinkaLLL
arygnoc ma naprostou pravdu …
a tu ma velmi casto, a to hodnotim:)

petra15

vidis ? 🙂 Je to tak…:)