Lamička

Šla by vyrobit po domácku flambovaná zmrzlina?

Kamarád mi říkal že měl zmrzlinu a pod ní byl asi cukr nebo co a že to hořelo a ta zmrzlina nerozztála … šlo by to udělat i doma ?
Doplňuji:
Aha dík a silný destilát je co ? :D

Nejlepší odpověď
Děda Louda

To provedeš za pomoci silného destilátu, jímž je zmrzlina polita. Doma stejně jako v restauraci je potřeba zvýšené opatrnosti při manipulaci s otevřeným ohněm.

Děda Louda

Nezapomeň tu kořavku opatrně před flambováním trochu nahřát. Vytaženou z mrazáku nezapálíš.

tom004

Minimálně 40%.