miape

šla by tato grafická karta k téhle desce?

grafka: http://www.al­za.cz/msi-r7770-pmd1gd5-d339475.htm
z. deska: http://www.al­za.cz/gigabyte-970a-ds3p-d466036.htm

myslím si, že asi ne ale nejsem si jist
Doplňuji:
nevím .. mate mě na desce pciexpres 2.0 … grafka má totiž pciexpres (číslo) 3.0 ..
protože to bych musel najít jinou co má tky 2.0 a ty už sou buď horší nebo lepší ale dražší :(

Nejlepší odpověď
cochee

Linky jsem si neprohlížel, ale jestli jde pouze o verzi PCI-e, tak je to tak, jak říká Questman. Funkčnost je plně zaručena, pouze vyšší verze umí vyšší rychlosti přenosu, takže uvedené spojení pojede pouze tak rychle, jak dovoluje verze PCI-e 2.0. Je to přesně stejná situace jako USB 2.0 vs. 3.0.
Doplňuji:
bolak: to jsi zabil 😁

Další odpovědi
leporela22

Ano půjde tam ale dej si pozor kolik máž zdroj aby ti to utáhl nejideálnější tak 500W
jinak slot na té desce je.

Questman

Podle toho, co vím, tam můžeš dát úplně jakoukoli kartu.
Opravte mě, jestli se mýlím :D

bolak

Questman: nó, tak třeba telefonní karta tam nepasuje, a když už jsme v tom, tak například žaludový eso taky ne, takže vona ta kompatibilita taky nebude zas tak růžová jak by se na první pohled zdálo…