Hammy

Šla by tahle sestava ???

Procesor – AMD Phenom II X4 965
Grafická karta – ATI Radeon™ HD 6450, 2GB
Základní deska – MSI 760GM-P23 (FX) (AM3+, DDR3, mAXT)
Doplňuji:
Záleží u základní desky jakou mám skříň nebo je to jedno ?
Jestli ano jak poznám, jestli by šla do mé skříně?
Skříň – ModeCOM Harry Black – (4×5,251x3,5)

Nejlepší odpověď
cochee

Uvedený procesor není deskou podporován. Není uveden na seznamu podporovaných procesorů a důvodem je, že deska podporuje kvůli omezením ve svém návrhu pouze procesory s maximálním TDP 95 W. Tebou navrhovaný CPU má TDP 125 W.

ad Doplněna: Poznáš to podle jednoho označení, sám jsi ho uvedl u základní desky – jsou to ta poslední písmena, akorát jsi je přeházel, správně je to „mATX“ neboli mikro-ATX. Deska ti bude pasovat do skříně ATX anebo mATX. Skříň ModeCOM Harry Black je ATX, takže není problém.

Další odpovědi
Supercom

Jo to by mohlo, ale procesor bych doporucil Intel a ne AMD ty jsou min kvalitni. Například pokud mas procesro AMD 2,1 GHz tak se to da tak nejak rovat s Intel 1,8 GHz pak také zalezi na ostatních vecech ale to ted není dulezite. Ano na skrini asi zalezi. Každý volant také nedas do ruznych aut. Zeptej se na to u toho kde to kupuješ. A grafickou kartu bych uz rovnou taky doporucil od Intel :)
Doplňuji:
Ale nejdriv si precti předchozí odpověď :D…ta je lepsi :) Ja mam pouze co bych doporucil :D