terif

Škytání po dobu 3 měsíců, od rána, do večera.

Potřebovala bych poradit, asi už 3 měsíce „hekám, škytám“, ať už ráno hned co vstanu, přes den, před jídlem, po jídle, zkrátka pořád po celý den. Netuším čím to může být způsobeno, podle mě to ale není klasická škytavka, možná znáte ten pocit, kdy se přejíte a pak si „škytnete“…sama si nedokážu odpovědět. Nemáte s tím někdo zkušenost? Nebo radu? Zatím děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud je to tak dlouho, doporučuji zajít k lékaři.

Další odpovědi
marci1

Ve zdroji popsán podobný případ. Musí Vás vyšetřit lékař, jelikož dlouhodobá škytavka může způsobit i vážnější stav. Většinou zjištění příčiny vyžaduje více různých vyšetření.

Zdroj: http://www.ule­kare.cz/porad­na-lekare/dlouhodoba-skytavka-46400