Avatar uživatele
151kbar151

Skype vs. ICQ-co je lepší?

Chci si stáhnout jedno nebo druhé a nemůžu se rozhodnout.
Doplňuji:
Kde stáhnu Jabber?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, anonym před 4657 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
baghira

Otázka je, jestli chceš spíš psát (icq) nebo spíš telefonovat (skype). Případně do svého rozhodování ještě zahrň jabber – zatím nepříliš rozšířený, ale rozhodně perspektivní.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
HOMER

Nejlepší je mít obojí.já raději používám icq,ale skype je zas dobrý na volání i videohovory zdarma.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Berušinka

Tak já jsem zvyklá na icq, ale tobě bych radila si nejdříve stáhnout obojí, pak teprve se rozhodnout, kterou „aplikaci“ budeš používat =)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Jsem pro Skype,i když ho moc nevyužívám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Já mám taky oboje,moc nevyužívané,ale myslím,že skype je lepší.
Do icq jsem si stáhla kontakty na fb,a tak díky tomu vím,kdo je online,aniž bych na fb musela lézt.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

mel jsem oboji, ale nyni uz pouzivam jen skype. Umoznuje to co icq a hovory navic. Icq nema nic, co by skype neumel. Ale zasadni je, co ma tvoje okoli, aby jsi nebyl na tom ci onom sam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DDarent

je lepší google plus!!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

z icq jsem stáhl červa. takže nepoužívam.

dnes už je připojeni všude relativně rychlé, využívám videohovory přes skype.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

v podstatě je to jedno protože oba programy umí totéž (oba programy umí videohovory, hlasové hovory, i klasický textový pokec) … záleží na tom co používají lidé se kterými chceš komunikovat … a tady bych se skoro vsadil ze vetsina pouziva facebook a tak je smysluplnější používat chat na facebooku a připojit k němu ICQ klienta.

Jabber ? jabber je protokol který používají k instantnímu vykecávání například účty facebooku nebo gmail, u nás ho používá server jabbim.cz .

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek