Avatar uživatele
natybubu

skype- vaše názory a zkušenosti

tuto otázku jsem již pokládala ale ptala jsem se na facebook. teď se ale ptám na skype a to jaké s ním máte zkušenosti, co si o něm myslíte , máte skype, využíváte ho atd.
já celkově na pc moc nelezu ale přes skype se dá volat a je to zadarmo tak proč si tam ten účet nezřídit?? :)
myslím si že tahle otázka ušla tak mi tam prosím dejte nějakou tu hvězdičku:)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? aramah, anonym před 4310 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aramah

Skype používám hlavně s rodinou je fajn mluvit a vidět.
Prokecávám s vnoučaty docela dost času,jsou od nás dost daleko a tak mám pocit že jsme si blíž,je to fajn 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Skype znám pouze podle názvu a tím moje znalosti a zkušenosti končí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Zkušenosti se Skype mám výbornou.Dceru mám vdanou v Austrálii a mluvíme spolu (i s vnoučaty) každých čtrnáct dní nejméně hodinu.Dcera má přenosný počítač, takže přes webkamu jsme viděli, jak její dům, tak zařízení v domě.
Jinak Skype tady v Čechách využíváme hlavně v příbuzenstvu, kteří mají počítače.Není potřeba zbytečně platit operátorům když přes Skype to je zadarmo.Stačí nechat vzkaz na Skype kdy a v kolik hodin si zavoláme a v určenou hodinu už si jenom povídat.
Doplňuji:
A ještě to má výhodu, nemusím posílat všechno emailem.Na Skype lze posílat různé soubory či odkazy, takže diskutujícímu mohu ihned nabídnou odkaz na něco či obrázek (písničku) ze svého souboru.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Skype je dobrá věc. To je jak názor tak i zkušenost.

Když se Billy pro jeho nákup, tak v Microsoftu koloval takovej vtip:

„MS koupil Skype za 8,5 miliardy dolarů. Jakoby nevěděl, že se dá stáhnout zdarma.“

Otázka si hvězdičku nezaslouží, ale nahlásit bychom ji mohli, kdybys měla zájem..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lukasy

Ze skype mužeš volat i na pevnou a mobil ale za to už platiš.
jInak na volani si a webku je to nejlepši program.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anka1597

Mám ho sice nainstalovaný, ale teď ho už moc nepoužívám, ale asi zase začnu. Myslím si, že je to dobré si volat s někým přes něj do ciziny, bez placení. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek