Pokročilý

skype- vaše názory a zkušenosti

tuto otázku jsem již pokládala ale ptala jsem se na facebook. teď se ale ptám na skype a to jaké s ním máte zkušenosti, co si o něm myslíte , máte skype, využíváte ho atd.
já celkově na pc moc nelezu ale přes skype se dá volat a je to zadarmo tak proč si tam ten účet nezřídit?? :)
myslím si že tahle otázka ušla tak mi tam prosím dejte nějakou tu hvězdičku:)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Skype používám hlavně s rodinou je fajn mluvit a vidět.
Prokecávám s vnoučaty docela dost času,jsou od nás dost daleko a tak mám pocit že jsme si blíž,je to fajn :-)

Další odpovědi:

Skype znám pouze podle názvu a tím moje znalosti a zkušenosti končí.

Stříbrný

Zkušenosti se Skype mám výbornou.Dceru mám vdanou v Austrálii a mluvíme spolu (i s vnoučaty) každých čtrnáct dní nejméně hodinu.Dcera má přenosný počítač, takže přes webkamu jsme viděli, jak její dům, tak zařízení v domě.
Jinak Skype tady v Čechách využíváme hlavně v příbuzenstvu, kteří mají počítače.Není potřeba zbytečně platit operátorům když přes Skype to je zadarmo.Stačí nechat vzkaz na Skype kdy a v kolik hodin si zavoláme a v určenou hodinu už si jenom povídat.
Doplňuji:
A ještě to má výhodu, nemusím posílat všechno emailem.Na Skype lze posílat různé soubory či odkazy, takže diskutujícímu mohu ihned nabídnou odkaz na něco či obrázek (písničku) ze svého souboru.

Zlatý

Skype je dobrá věc. To je jak názor tak i zkušenost.
------------------------------

Když se Billy pro jeho nákup, tak v Microsoftu koloval takovej vtip:

"MS koupil Skype za 8,5 miliardy dolarů. Jakoby nevěděl, že se dá stáhnout zdarma."
--------------------------

Otázka si hvězdičku nezaslouží, ale nahlásit bychom ji mohli, kdybys měla zájem..

Pokročilý

Ze skype mužeš volat i na pevnou a mobil ale za to už platiš.
jInak na volani si a webku je to nejlepši program.

Pokročilý

Mám ho sice nainstalovaný, ale teď ho už moc nepoužívám, ale asi zase začnu. Myslím si, že je to dobré si volat s někým přes něj do ciziny, bez placení. :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.