Weroniq

Skype se mi pořád asociuje s telefonními čísly na stránkách i přes zákaz

v nastavení skypu mám pořád odškrtnuté asociovat skype s callto odkazy na webu a přesto u každého čísla mám hned odkaz na volání přes skype.. jak to úplně vypnout?

Odpovědi
Aznoch

Je nutné to vypnout přímo v prohlížeči, v nastavení doplňků. Pokud používáte Internet Explorer, jděte do Nástroje (Alt+X), Možnosti Internetu, Programy, Spravovat doplňky, Panely nástrojů a rozšíření, tam najděte Skype Click to Call a tento doplňek zakažte.

Zdroj: www.tipy-a-triky.cz