Gami.Pet

Skype prosím o pomoc

Bratranec má skype a chceme volat když chce zapnou webku tak vidím jen jeho třeba fb ale ne jeho má totiž webku na notebooku tak nám to napíše že potřebuje nějaký premium učet co s tím když webku má ?

Odpovědi
sexytomáš159

Na skypu nemůžeš zapínat webku, když ji má zapnutou ten druhý :/ a jinak aby si nevidela jeho pc ale jeho, tak to musí zvolat nekoho skušenějšího na počítače, protože se to musí nějak přenastavit nwm ted jak :)