AsDeeN

Skype propojený s facebookem

Dobrý den,

má problém, že když píši zprávu na FB, dotyčnému to přijde i na skype. To samé, když mu píši na skypu, zprávy se mu objevují na FB. Nevíte, jak tento problém napravit? Aby tyto dvě věci nebyli propojené? Jsem v tomto naprostý laik, takže každou pomoc ocením. Moc děkuji za pomoc.

Odpovědi
anonym

Přihlas se na Skype > klikni na Zobrazit > Skype Home > vpravo v poli máš ikonku ozubeného kolečka, tak na ni klikni a dej Odpojit od sítě Facebook.