WRC.Patrik

Skype nokia Lumia 610

Ahoj, na netu jsem objevil video,kde někdo rozjel skype na Nokia Lumia 610, nikde jsem ale nenašel nějaký český návod,diskuzi,a pod.Jen to,že prostě skype na Lumii nejde,ale v tom videu jí měl. Nevíte někdo o tom něco blíž ?

Nejlepší odpověď
Bedy

Video bude pravděpodobně fake – možná tam byla použita podobná Nokia Lumia 710.
V hlavě mi přestřelila se taková myšlenka – co takto si zkusit někde stáhnout (mimo Marketplace) instalátor Skype? Na vlastní nebezpečí tedy! Instalátory aplikací pro Windows Phone by měly mít příponu XAP. Zkuste http://www.uloz­.to/x8JzSnE/sky­pe-windows-phone-zip