fira

Skype-konferenční hovory

Je možné při konferenčním hovoru na skype aby se vidělo více účastníků? Nebo spolu můžou pouze hovořit? Asi jenom jednotlivě, že?

Nejlepší odpověď
kenyrts

Skype umožňuje propojit až 5 osob do konferenčního hovoru. Je to velice jednoduché a funguje to opravdu skvěle. Můžete buď označit všechny účastníky, s kterými chcete najednou mluvit, a vytvořit rovnou konferenční hovor, nebo můžete postupně k probíhajícímu hovoru další účastníky připojovat. Provoz je duplexní, tzn. že mohou mluvit všichni najednou a všichni slyší všechno.
více viz link:

Zdroj: http://www.ti­pyainspirace.cz/mo­dules.php?name=New­s&file=article&sid=6