Skype a věci okolo

jsem uplnej zacatecnik ze skypem a proto nevim jak si mam ziskat stav u jineho cloveka prosim odpovezte predem diky za odpoved

Nejlepší odpověď
tomy999

ON ten člověk tě nejdříve musí autorizovat tedy přidat tě do kontaktů.Tak a ty se přihlásiš třeba někdy potom a on třeba bude online tak bude logo u toho kontaktu vidět jako by zeleně tak je online a když je ofline tak to políčko je šedé.Předem Hodně štestí.

Další odpovědi
kenyrts

doporučil bych si tuto stránku v klidu prostudovat,aby bylo vše jasné,myslím,že je to docela jednoduché,hlavně klid a pomalu:

Zdroj: http://www.sky­pecall.cz/

panenka

skype je super já ho taky používám.ze svého cd nebo můžeš si kliknout na skype.cz tam si pročti základní informace a přes to se dá i nainstaloat skype pak se nech vest to co máš napsané vypln a mužeš chatovat,volat,atd

Colava

Ten by se ti měl ukazovat automaticky, teda pokud nemá dotyčný uživatel nastavenou volbu offline. Tím pádem by byl pro tebe „skrytý“