Skype 5.5.120.Prosím o pomoc.

Nějak se mi zdá,že ubylo tlačítko hlasitosti,kde lze se mohla korigobat hlasitost posuvníkem nahoru a dolů. Děkuji za každičkou odpověď.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

tato verze mi není známa. To je nějaká Beta? Já mám verzi 5.3.120

Hlasitost se nastavuje Nástroje > Nastavení > Zvuková zařízení

Další odpovědi
jennysh

Tak už jsem zde pod svým nickem,udělal jsem chybu,omlouvám se 5.5.0.112 A nemáte ji proto,jelikož od té doby co to má microsoft v rukou,tak když kliknete na vyhledat aktualizace ve skypu,nic vám to nezahlásí,ale opak je pravdou. Zde máte novou verzi: http://www.sky­pe.com/intl/cs/get-skype/on-your-computer/windows/.

Zdroj: http://www.sky­pe.com/intl/cs/get-skype/on-your-computer/windows/

Hlada

Máte nějakou zvláštní verzi. Poslední oficiálně vydaná je 5.3.0.120. V ní se hlasitost nastavuje pod záložkou Kontrola nastavení buď ručně nebo automaticky. Nastavení odtud je spřažené s nastavením v systému přes Ovládací panely, jak praví Michal Kole.
Máte pravdu. Dobrá zpráva, hned to vyzkouším.
Stáhnul jsem verzi 5.5.0.112, tlačítko se tu jmenuje Informace o kvalitě hovoru, okno pod ním je stejné jako v předchozí verzi.