SellLolAcc

Skype.!?.!?.!?

Prosím chtěl bych se zeptat, jestli lze nějakým způsobem tkz. „mutnou“, ztišit (prostě abych tohoto uživatele neslyšel na skype v hromadné konferenci), hraju totiž… blablabla.. a chci volat přes skype s kamarádem, jenže ten zase nechce volat bez jeho kamaráda, s tímto dotyčným (jeho kamarádem) se nechci bavit, ale zase se chci bavit s kamarádem. Lze tedy nějak toho „jeho kamaráda“ mutnout abych ho neslyšel a aby neslyšel on mně?

PS: asi v tom budete mít trochu zmatek: kamarád kamaráda apod. tak se předem omlovám
Doplňuji:
No právě, takže to nelze udělat jak jsem to myslel já?

Nejlepší odpověď
Vojtěch

Skype neumí v konferenčním hovoru ztišit jednotlivého uživatele.

Další odpovědi
Michal Kole

Během hovoru lze kliknou na ikonku reproduktoru, tím vypneš zvuk nebo na ikonku mikrofonu tím tě druhá strana neuslyší co si potřebuješ říci kamrádovi v místnosti

SinceX

Jak řekl Michal. Jenom tímhle způsobem. Buď se domluvíš s kamarádem o tom, že budete kecat spolu, nebo budeš muset kecat i s tím jeho.
Jen tak mimochodem, příště do otázky dej ještě deset těch znaků.