Džuls

Škvrny od deodorantu na tričku

Prosím vás, nepoznáte nejaký trik, ako sa zbaviť škvŕn od deodorantu? Brat sa dosť potil predtým, ako začal používať Driclor a tak mu hlavne na čiernych tričkách ostali biele škvrny, ktoré sa nedajú vyprať. Nemáte s tým niekto skúsenosti, nejaký domáci recept… ? Ďakujem za každú radu.
Doplňuji:
Viete, teraz, keď používa Driclor, tak nemá totálne žiadny problém. A aj predtým brat používal kvalitné deodoranty- Nivea, Adiddas a podobne, ale stále sa potil a prestalo to až teraz… Čiže tričká asi vyhodiť… -)

Nejlepší odpověď
Berušinka

Vůbec nevím, ale zkusila bych to vzít jelenem (mýdlo, které koupíš snad v každé drogerii) …

Další odpovědi
anonym

Tezko to budete dostavat pryc . Hlavni je , najit deodorant , ktery skvrny nedela. -iv-

Valky

Koupit deodorant, který tohle nedělá. Já si jednou koupila špatný a mám zničená tři trička – dolů jsem to nedostala ničím.. Používám teď nový deodorant od Garnier, stojí asi 50Kč a je opravdu vynikající! Nedělá skvrny, krásně voní a když se spotíte, pot není vůbec cítit – jen ta vůně, funguje fantasticky! :)
Doplňuji:
Tak trička nosit asi na doma. Opravdu, já na to zkoušela vše, protože to byla milovaná trička a nic nepomohlo! :( Barva je prostě „vyžraná“ … :( Ale pokud se to stalo příteli, tak ten Garnier dělají i for men ;) Hlavně, nepoužívat deodorat kuličkový, nebo takový ten gel, ty to udělají snad pokaždé – nejlepší je sprej!

Banshee

Já když si dám deodorant jakýkoliv (sprej, kuličkový i ten tuhý) tak pak chvíli počkám a pak se obleču. V 98% se mi tam skvrny neudělají. Ale radši bych to zkusila nejdřív na nějakém starším tričku, kdyby náhodou. :)