Avatar uživatele
Džuls

Škvrny od deodorantu na tričku

Prosím vás, nepoznáte nejaký trik, ako sa zbaviť škvŕn od deodorantu? Brat sa dosť potil predtým, ako začal používať Driclor a tak mu hlavne na čiernych tričkách ostali biele škvrny, ktoré sa nedajú vyprať. Nemáte s tým niekto skúsenosti, nejaký domáci recept… ? Ďakujem za každú radu.
Doplňuji:
Viete, teraz, keď používa Driclor, tak nemá totálne žiadny problém. A aj predtým brat používal kvalitné deodoranty- Nivea, Adiddas a podobne, ale stále sa potil a prestalo to až teraz… Čiže tričká asi vyhodiť… -)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Berušinka, chudst, anonym, dougie před 4720 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Berušinka

Vůbec nevím, ale zkusila bych to vzít jelenem (mýdlo, které koupíš snad v každé drogerii) …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Tezko to budete dostavat pryc . Hlavni je , najit deodorant , ktery skvrny nedela. -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Valky

Koupit deodorant, který tohle nedělá. Já si jednou koupila špatný a mám zničená tři trička – dolů jsem to nedostala ničím.. Používám teď nový deodorant od Garnier, stojí asi 50Kč a je opravdu vynikající! Nedělá skvrny, krásně voní a když se spotíte, pot není vůbec cítit – jen ta vůně, funguje fantasticky! :)
Doplňuji:
Tak trička nosit asi na doma. Opravdu, já na to zkoušela vše, protože to byla milovaná trička a nic nepomohlo! :( Barva je prostě „vyžraná“ … :( Ale pokud se to stalo příteli, tak ten Garnier dělají i for men ;) Hlavně, nepoužívat deodorat kuličkový, nebo takový ten gel, ty to udělají snad pokaždé – nejlepší je sprej!

Upravil/a: Valky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Banshee

Já když si dám deodorant jakýkoliv (sprej, kuličkový i ten tuhý) tak pak chvíli počkám a pak se obleču. V 98% se mi tam skvrny neudělají. Ale radši bych to zkusila nejdřív na nějakém starším tričku, kdyby náhodou. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek