zjentek

skutečně potřebuje dívka z odkazu níže prádlo k tomu, aby z ní učinilo svůdnou dračici?

http://www.no­vinky.cz/zena/styl/3731­20-krajkove-pradlo-z-vas-ucini-romantickou-krasku-i-svudnou-dracici.html

Nejlepší odpověď
gecco

Na můj vkus je ta holka příliš uměl(eck)á…
Tím ale neříkám, že bych ji hnal…
Nejprve sundat ty kraječky, pak umejt xicht z obličeje…
A pak by se vidělo – jestli umí vařit…
😉

Další odpovědi
Drap

Nepotřebuje. Je to jen věc vkusu a v tomto případě podbízivé reklamy.

marci1

Když nemá doma draka, tak určitě ! 🙂

dědapetr

Sebelepší vyzdobená žena nemusí být dračicí,některé jsou dračice ani byto do nich nikdo neřekl.

isteron

Reklama!

arygnoc

správne zahalené žiadané odhalené robí z muža draka.
zvodkyňa draka je tým pádom dračica (ak pominieme princezné). 😉

nepotrebuje, ale vie čo robí – ak chce mať doma draka.

;-Q

nezamýšľam sa nad reklamným zdelením, ale nad položenou otázkou.

Agneta

Ten návod má být zlepšením nálady pro stokilové dívky… a přimět je ke koupi, aby „byly atraktivní“, což si asi potom o sobě budou myslet…:DDD

anonym

Dračice by byla i v zástěře, ale to by mi musela donést do postele na dřevěném prkýnku pečený bůček!