Skuste vymyslet básničku o škole.

Doplňuji:
Promiňte,ale toto bylo od vás velmi neslušné. Je mi 35 let

Nejlepší odpověď
misa-radilka

Tak jsem dala něco dohromady:
Hola, hola,
škola volá,
už je září,
děti září.
Zas nabudou vědomostí,
budou dělat pitomosti,
to je prostě mládež dnešní,
my jsme pro ně pořád směšní…
Chtěly by si pořád hrát,
doufám, že jednou zmoudří… snad :)
(Více takových hravých otázek, to mě baví:))

Další odpovědi
anonym

hola, hola,
škola to je pruda,
hned jak se začne učit amplituda,
každý z nás v sobě objeví kousek vola.

A
B
A

toto jsou dobré otázky teda, hlavně teď :) dobře se procvičí paměť i pravopis :)

tom004

Zkus to sama.Do školy je dobrým zvykem,nosit vlastní „rozum“.

Nepřijde mi na tom nic neslušného.Nemohu vědět,kolik je tomu,kterému uživateli let,a se začátkem školního roku,narůstá aktivita „studentů“,kteří mají pocit,že za ně někdo udělá domácí úkol.A,Vaše „otázka“,připo­mínala spíše ten školní úkol.A,když už jste napsala věk,takmně je o 29 let více. :)
Samozřejmě předpokládám,že ta výtka patřila mně.V tu chvíli,tu byla jenom má odpověď.

anonym

Skusit,nebo zkusit?A-je správně?Nebo BÉ?To se dozvíš ve škole.Chyby dělá každý z nás!Věk však z avataru nepoznáš.

lexx

My jsme kluci jako buci – uděláme revoluci
namažeme školu špekem, učitelka padne vztekem
místo gumy máme pumy
místo tužky máme pušky
místo péra máme éra
pojedeme na Hitlera
Hitler stojí na vršku
hned dostane přes držku