Блaнкa

Škubnutí vlasů s úderem srdce

Ahoj,mám krátké vlasy nad ramena, mno,a když mi ty vlasy spadnou do obličeje,všimnu si,že se třepou spolu s úderem srdce.Když mi zabuší,tak se ty vlasy prostě „pohnou“, škubnou sebou .. dělá vám to taky? :/ proč to tak dělá? Strašně mi to vadí -.-"

Nejlepší odpověď
Drap

Ne. nedělá.
Nemám vlasy, takže to mohu těžko posoudit.

Další odpovědi
KalonCZ

Tlukot srdce, spočívající v jeho periodickém kmitavém pohybu, se přenáší i na okolní prostředí, což jsou ostatní orgány. Ty jsou tvořeny pružným prostředím, tudíž se zde může šířit mechanické vlnění.

Jistě, mám dlouhé vlasy a bijící srdce.

zjentek

jo, může se to stávat. A souvisí to hlavně s tvou hmotností, ty údery tebou hýbou. Taky to souvisí s koncentrací, když jsme nějak hodně roztřepaní, vytřepaní, děje se to taky

briketka10

mám též dlouhý vlasy,
ale nevadí mi jejich
škubání při tlukotu
srdce tak strašně !
moc se pozoruješ..