Hodomovec

Prostřednictvím koho/čeho je nejlepší najít v Praze spolubydlení? A na co se při hledání zaměřit?

Odpovědi
Drap

Skrze známé.

da ny

Např. na eSpolubydlení.cz
http://www.es­polubydleni.cz/pod­najem-spolubydlici/praha
Lokalita, velikost bytu, cena, počet spolubydlících, pořádkumilovné spolubydlící, zda samostatný poko x sdílenýj, uzamykatelný, zařízenýxneza­řízený, ..
Případně další požadavky: internet, pračka v bytě, lednice, dostupnost MHD aj.
Věková kategorie, studenti, pracující.
Můžete podat inzerát nebo hledat v nabídkách.
Studenti podávají nabídky u studijmího odd.
Vývěsky a izerce: nabídky k pronájmu apod.

Baromut

Nevím, jestli je to nejlepší, ale na fb existuje skupina „bydlení a spolubydlení v Praze“.