Skrytí IP adresy

Lze ji nějak spolehlivě skrýt /surfovat v anonymitě / existuje na to nějaký návod či program?

Nejlepší odpověď
kropitko

Ano,ale v odkaze níže,je pouze placený program,snad někdo doporučí něco ke stažení zdarma

http://www.slu­necnice.cz/sw/hi­de-ip/

Další odpovědi
GangstaHelper

Spolehlivě se IP adresa NEDÁ nikdy skrýt.

Jediný způsob, který používá i uvedený program, je takový, že data, o která zažádáte (obsah stránky, stahovaný soubor …) zažádáte přes jiný počítač, který má jinou IP adresu, a ten počítač pak stáhne ta data z cílového umístění a ta data pak pošle na počítač Váš. Počítač v cílovém umístění pak o Vás neví, vidí jen prostřední počítač.

Zato počítač „prostředník“, přes který stahujete (tzv. Proxy server) pak přesně vidí, co a odkud stahujete. A také vidí hesla, která zadáváte na přihlášení na navštívených stránkách. A nikdy nevíte, zda si Vaše aktivity nearchivuje.

SinceX

úplně nejlepší www.anonymouse.org, ale nefunguje to na filmy v Megavideu. Jak už říkal, tak hide IP platinum, ale to velice nedoporučuji, je to pro ostřílené uživatele. také pomůže výměna proxy – http://www.kru­tis.com/zmena-ip-adresy-proxy/ Je na to mnoho návodů…:)