Avatar uživatele
anonym

Škrtli ( ulomili ) jste o boční zpětné zrcátko protijedoucímu autu ?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? poa.li, VampGirl, tom004, Nikkol, Damiana před 4454 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Nikkol

Mě urazil zrcátko nějaký člověk co jel proti mě v dodávce. Jel za autobusem a když jsme se míjeli tak si najel do silnice asi aby se podívaj jestli něco jede. Hrozná rána. Za hodinu jsem jela zpátky a na tom samém místě byla nehoda naboraly se tam červenej a modrej osobák.Stáli tam policajti a jeden z nich držel v ruce to moje rozbité stříbrné zrcátko a nemohl se dopočítat. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Škrtl několikrát (párkrát při stísněných parkováních), ulomil pouze jednou, dávno u firemního auta po neodvratném smyku v těžkém terénu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
poa.li

Ano. V poměrně vysoké rycholosti. Jel jsem asi 80 a to auto naproti tak 120. Byla to docela rána a zrcátka na kousky…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Povedlo se mi to už 2×.Zajímavé bylo,že mé zrcátko ani v jednom případě „nepřežilo“.To druhé v obou případech ano. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Dokonce dvakrát. Doufám, že to nebudu v dohledné době znovu opakovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lukas.zmizik

kolega jakozto druhy sofer ustrelil v anglii na autobuse o druhy bus… tak sme to museli dat alespon provizorne dohromady, proto ze bez praveho zrcatka bezpecne neujedu ani deset metru

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mj81

S autem ne, s autobusem nebo trolejbusem třikrát. Obzvlášť vtipné bylo, když jsme si s protijedoucím trolejbusem při míjení na úzkém mostě rozbili zrcátka navzájem a kolegovi to zničilo boční sklo v kabině, takže od osmi večer do půlnoci jezdil při teplotě kolem nuly bez zrcátka a bez skla v okně 🙂
Dali nám to pak jako spoluvinu, každému za 900.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

ano,jela jsem na kole a predjizdela dodavku.strhnula jsem riditka do leva,protoze dodavka odbocovala take doleva.a vrazila jsem do s tojici felicie a urazila ji zrcatko.tenkrat pán po me chtel 500kc.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek