Zlatý

Škrtli ( ulomili ) jste o boční zpětné zrcátko protijedoucímu autu ?!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Mě urazil zrcátko nějaký člověk co jel proti mě v dodávce. Jel za autobusem a když jsme se míjeli tak si najel do silnice asi aby se podívaj jestli něco jede. Hrozná rána. Za hodinu jsem jela zpátky a na tom samém místě byla nehoda naboraly se tam červenej a modrej osobák.Stáli tam policajti a jeden z nich držel v ruce to moje rozbité stříbrné zrcátko a nemohl se dopočítat. :-)

Další odpovědi:

Škrtl několikrát (párkrát při stísněných parkováních), ulomil pouze jednou, dávno u firemního auta po neodvratném smyku v těžkém terénu.

Bronzový

Ano. V poměrně vysoké rycholosti. Jel jsem asi 80 a to auto naproti tak 120. Byla to docela rána a zrcátka na kousky...

Zlatý

Povedlo se mi to už 2x.Zajímavé bylo,že mé zrcátko ani v jednom případě "nepřežilo".To druhé v obou případech ano. :)

Zlatý

Dokonce dvakrát. Doufám, že to nebudu v dohledné době znovu opakovat.

Stříbrný

kolega jakozto druhy sofer ustrelil v anglii na autobuse o druhy bus... tak sme to museli dat alespon provizorne dohromady, proto ze bez praveho zrcatka bezpecne neujedu ani deset metru

Pokročilý

S autem ne, s autobusem nebo trolejbusem třikrát. Obzvlášť vtipné bylo, když jsme si s protijedoucím trolejbusem při míjení na úzkém mostě rozbili zrcátka navzájem a kolegovi to zničilo boční sklo v kabině, takže od osmi večer do půlnoci jezdil při teplotě kolem nuly bez zrcátka a bez skla v okně :-)
Dali nám to pak jako spoluvinu, každému za 900.

Bronzový

ano,jela jsem na kole a predjizdela dodavku.strhnula jsem riditka do leva,protoze dodavka odbocovala take doleva.a vrazila jsem do s tojici felicie a urazila ji zrcatko.tenkrat pán po me chtel 500kc.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4387
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2474
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1826
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.