Škrtli ( ulomili ) jste o boční zpětné zrcátko protijedoucímu autu ?!

Nejlepší odpověď
Nikkol

Mě urazil zrcátko nějaký člověk co jel proti mě v dodávce. Jel za autobusem a když jsme se míjeli tak si najel do silnice asi aby se podívaj jestli něco jede. Hrozná rána. Za hodinu jsem jela zpátky a na tom samém místě byla nehoda naboraly se tam červenej a modrej osobák.Stáli tam policajti a jeden z nich držel v ruce to moje rozbité stříbrné zrcátko a nemohl se dopočítat. 🙂

Další odpovědi
anonym

Škrtl několikrát (párkrát při stísněných parkováních), ulomil pouze jednou, dávno u firemního auta po neodvratném smyku v těžkém terénu.

poa.li

Ano. V poměrně vysoké rycholosti. Jel jsem asi 80 a to auto naproti tak 120. Byla to docela rána a zrcátka na kousky…

tom004

Povedlo se mi to už 2×.Zajímavé bylo,že mé zrcátko ani v jednom případě „nepřežilo“.To druhé v obou případech ano. :)

Drap

Dokonce dvakrát. Doufám, že to nebudu v dohledné době znovu opakovat.

lukas.zmizik

kolega jakozto druhy sofer ustrelil v anglii na autobuse o druhy bus… tak sme to museli dat alespon provizorne dohromady, proto ze bez praveho zrcatka bezpecne neujedu ani deset metru

mj81

S autem ne, s autobusem nebo trolejbusem třikrát. Obzvlášť vtipné bylo, když jsme si s protijedoucím trolejbusem při míjení na úzkém mostě rozbili zrcátka navzájem a kolegovi to zničilo boční sklo v kabině, takže od osmi večer do půlnoci jezdil při teplotě kolem nuly bez zrcátka a bez skla v okně 🙂
Dali nám to pak jako spoluvinu, každému za 900.

pizlicka

ano,jela jsem na kole a predjizdela dodavku.strhnula jsem riditka do leva,protoze dodavka odbocovala take doleva.a vrazila jsem do s tojici felicie a urazila ji zrcatko.tenkrat pán po me chtel 500kc.