Cindy

Skřín na míru

Objednala jsem si skříň na míru. 3 dveře (jedny jsou z lakobelu), délka 4m, v. 2,6m. Přišla mi cenová nabídka 65tis. Kč. Je to standartní cena? Mně to přijde dost:-(

Nejlepší odpověď
mosoj

Vždyť píše že ji přišla nabídka ! Běžná cena na zakázku je od 40 000 Kč výše.
Svépomocí za 10 000 Kč a méně.

Další odpovědi
anonym

A to vám nepovedali pri objednávaní, čo bude stáť?
Divné…

adelickaa

Kolik to tak vůbec může stát na míru? Je to drahé? V čem vidíte výhody? nevýhody? ráda se přiučím a možná i pořídím něco takového na míru

kocicinka2

my si teda dělali doma taky skříně na míru, teda zadali jsme a vyrobili moc dobře. jsme rádi že jsme si připlatili, páč to je tak jak jsme chtěli

modrokakocka

to záleží né? já mám skříně na míru a tak drahé teda nebyly… a většinou se ví cena předem, a pak až se domlouvá né?