lenkaacer

Skoro každý z nás,určitě měl,nebo má doma nějaké to zvířátko.Co vy,máte domácího mazlíčka?

Nejlepší odpověď
ReHu

JJ. Doma 2 psí holky a v práci přiběhlého kocoura. Hlídá mi i počítač 🙂. A rybičky 🙂.

http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­0273nadap123504841­090232.jpg

http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­0273nadap123504578­651232.jpg

http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­0266nadap130355645­590232.jpg

Další odpovědi
dagry

Od malička jsme měli doma nějaké to zvířátko. Nejdříve to byly rybičky, pak andulky, zebřičky, chůvičky, rozely, kočky, pejsci různých ras a teď mám doma krásného černo-bílého ohaře. Život bez zvířátka by byl pro mě prázdný.

Miroslavst

Máme tři kočičky, andulku a na zahradě králíka.

bobánek

Já mam psa.Evropskýho sanovýho psa(ESP)

anonym

máme dvě kočky,vodní želvu a někdy i synové jsou jako zvířatka,to když se chovají jako prasátka

ten který je

To jsou moji miláčkové
http://img.na­dapenny.com/t20/102­62/nadap123320996­540237.jpg

janek66

Od nejmenšího:bílou myšku.křečka,mor­čátka,zakrslé králíky,kocou­ra,slepice.

myšpulín

Máme mazlíčka 🙂 5 a půl letou Německou dogu.

vecernice

Mám dvě vodní želvy-už pořádný macany a dvě dvouměsíční štěnˇátka bandoga.Občas možná i nějaké prasátko,jak to tak vypadá.

monzy197

ano,mám doma 8 křečků(mám chov a pak je dávám do zverimexu)
1kočku…5Koťat
rybyčky
a to bude asi vše XD =o)

Domka

jejda já mám zvířat začnu a to ŽELVA Jerry už má přes 60 let je starší než já.Pak je to ANDULKA Pepík umí říct pápá.ZAKRSLÍ KRÁLÍK Kikina je to zlatíčko vždy si hraje se psi.KOČIČKA Čičina je to takoví mazel nehne se ode mě ani na krok.KOCOUR Drápek tak to je zase tulák věčně není doma.KOCOURKA (KOŤĚ)Mimi je to náš zachráněnec majitel koťata ho chtěl zastřelit.PES knírač střední černý je strašně aktivní běhá se mnou agility.FENKA kanárská doga x Bandog Kačenka to je malé tele zničí vše na co příjde.PES jorkšír Max mazel a lenoch ještě máme 4 křečky,rybičky a hada

hanjimka

Máme psa teda fenku rasy Pouliční směs.Malá,reza­vá,ale hlídá dobře.Pak máme už asi 4 kocoura.Protože se ke mě stahují jen černé kočky (i když bych chtěla 3barevku) tak je to zase Čert.To aby se to nepletlo.Syn má v pokojíku rybičky a na chodbě v kleci nám píská Osmák Degu.Mají se moc rádi s kocourem.Dovedou se na sebe dlouhé minuty koukat.Osmák píská a kocour se olizuje.Ještě že k sobě zatím nedostali.:-D

Andy.vlk

3 morčátka (teď už teda víc), 2 křečky, 2 rybičky (bety=bojovnice), 4 paví očka a teď i několik mláďat těchto rybek. Ze školy si na prázdniny beru užovku červenou a osmáka degu.Ještě máme psa a králíky, ale ty jsou u babi…:D