picnimok

Skóre užitečných odpovědí?? Chtělo by to i záporné (tlačítko),aby takový(jako já třeba:D),neppsali nesmysly,ale opravdu

..jen to co je v té dané otázce položeno..nebojte,a diskuitujte,při­dávejte vaše osobní názory na to..myslím že by se odovědi.cz měli trochu hnout..změna je život,a nové věci lidi pouze potěší..co myslíte o mé otázce?
Doplňuji:
..pokud jsem zase něco přehlédl,tak se omlouvám:-)

Nejlepší odpověď
panenka

Byli tady kdysi picnimoku červené palce ty se dávaly za špatné odpovědi ale začalo se se to tu zde dost zneužívat a dávaly se i lidém kteří odpověděli kvalitně tak se zrušily a zůstaly jen zelené

panenka

Nemáš vůbec zač děkovat

picnimok

panenko,tak v tom případě to je v pořádku..vlastně jsem tohle už zažil.Sice trochu jinak(hodnocení videí na zvraceny.cz..mohli hodnotit všichni,i nere­gistrování.no to vypadalo..ale je to stejnej případ..díky za objasnění