Skončí finanční krize už letos?

Poslední čísla vypadají optimisticky – největším světovým podnikům se zlepšují výsledky, drtivý propad HDP největších ekonomik (USA, Německo) se zastavil, burzy již 4 měsíce rostou. Je to jen takové zhoupnutí, nebo si i pro Česko konec finanční krize blíží?

Nejlepší odpověď
Mandarinka

Podle mě, záleží na lidech jak se budou chovat. Jestli tržně ekonomicky, nebo jestli budou obracet každou korunu a schovávat je. Druhý jednoznačně nepomůže tomu, abyse ekonomika rozjela. První jim umožní to, že se budou prodávat komodity, které samy produkují, jejich firma bude mít větší zisk a tudíž se peníze zase vrátí zaměstnanci v podobě větší mzdy a spokojenost bude na obou stranách.

Další odpovědi
Mišul.

Myslím že ne.Odborníci museli počítat s růstem,minimálním i o něco vyšším.Ä přesto odhadovali konec krize na rok 2010–2011.Myslím že finanční krize ještě nějakou dobu potrvá.A jestli se bude krize zmenšovat,to ukáže čas.

Ladyandysek

Myslim,že ještě zdaleka ne. Ještě to nějaký ten pátek potrvá.

Dandi

ano =)

Tomi2k9

konec krize urcite zatim nebude, rozhodne ne podzim zima, verim ze to bude jaro,leto 2010, v horsim pripade 2011

makyna

to nikdo neví ale kéž by

ReHu

Krize v žádném případě letos končit nemůže. A až skončí, stejně to nebude naráz, bude to pozvolné zklidňování, takže pro někoho a někde bude po a jinde ještě ne.