syncz

Jak mám napsat do životopisu nepravidelnou školní praxi?

Dobrý den v rámci svého vyučení na učilišti jsem měl během tří let 1,5 roku praxe, střídavě týden škola a týden praxe. Jak to mám zapsat do životopisu? Rozmezí let mi přijde zavádějící, vzhledem k délce praxe.

Původní neotáuka
Školní praxe v životopisu

Odpovědi
Drap

Praxe v rámci školy.

Klaproth

Já bych nepsal o této praxi vůbec nic. Když si vzpomenu na svá léta na učilišti, tak má odborná praxe zahrnoval zejména úklid pracoviště, koulení sudů s barvami a nákup svačin pro pracovníky. Tím bych v životopise nikoho neohromil.

ivzez

Praxe v rámci učňovského oboru se do životopisu zvlášť neuvádí.
Ve skutečnosti nejde o praxi, ale o praktickou výuku.

Samostatná praxe – tedy samostatná práce bez dohledu by snad
přicházela v úvahu v posledním ročníku. Ale i tam se (pokud vím)
ještě pracuje pod dohledem učitele/mistra.