meghy

Školné na VŠ

Bude se muset školné platit v prezenční i kombinované formě studia? Tedy student, který studuje prezenční studium na jedné VŠ a zároveň dálkové studium na jiné VŠ, by platil 2×? Navíc když se tituly rovnají… Jak je to dělané?

Nejlepší odpověď
Drap

Zatím nebylo stanoveno. Školné by však vybírala škola, tak se dá předpokládat, že svůj poplatek by chtěly obě dvě.

Další odpovědi
Ella

pokud vím, tak zatím to není ještě schválené, takže nikdo přesné informace zatím nezná…