lenica

Myslíte, že slečna na fotkách v odkazu má skoliozu páteře?

Myslíte, že slečna na fotkách má skoliozu páteře? http://i.imgur­.com/mQMgUM6.jpg

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Nemá

Jééé, to jsi zase ty? http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/libi-se-vam-zada-na-nichz-se-rysuje-pater

Tebe žere má odpověď na minulou otázku, že jo! 🙂

Další odpovědi
gecco

Nemá

Velmi pravděpodobně ne…
😉
Ale pokud chce(š) mít jistotu, pošli slečnu (zajdi) k ortopedovi…
😉

Luxx

Nemá

nemáš, ale já ji mám a věř, že vypadá jinak…

isteron

Nemá

n

bububabu

Nemá

jen je hodně hubená proto ta páteř je takhle vyčnívající nad svaly.

marci1

Nemá

Nemáš. Skolióza je zakřivení páteře do stran ( doleva či doprava ). 🙂

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Skoli%C3%B3za

lenica

Jo jsem:D no pár lidi jinde na netu mi řeklo, že mám špatné držení těla…Tak mě to zajímá. Možná jsem trošku hypochondr:) Záměrně jsem to napsala stylem „nějaká slečna“, abych nevyzněla jako takovej blázen poseldej vlastními zády. No a teď jsem vyzrazena:) Bod pro tebe:)

gecco

😉
Ale pokud ukážeš i dosud odvrácenou stranu hrudníku, zbavíme tě strachu z cirhózy jater…
😉

lenica

No, já zas tak moc nepiju, takže si myslím, že mi zatím nehrozí. Ale po čase se to určitě nastřádá, takže jak mi bude 60, hned ti pošlu fotku abys mi zahnal strach:-)

gecco

Lenico – to už leda bys mi tu fotku přilepila na šutr nad hrobem…
😉

anonym

Tu fotku mu nezasílej, raději. Mohlo by ho jebnout s tvých krásných, štíhlých a dlouhých prsou. 🙂

anonym

😁 na odvrácenou stranu se těžko dostaneme… Snad je NASA!