Ivanasdasdas

Škola Programatorska

Asi za 2 tydny bych měl poslat přihlašku na školu… dlouho jsem si myslel že chci jeden obor ale pak jsem na poslední chvili změnil nazor. Chci být programatorem, chci školu, která se na to co nejvíc zaměřuje a nechodi kolem dokola, jako že z ní vyjdeš chlapikem, ktery bude opravovat počítače. Jelikož je malo času a dny otevřenych dveři jsem prošvihl, poslední moje naděje jste Vy… Prosím vás abyste mi poradili nějakou dobrou školu (včetně zaměření)v Praze. A připadně proč… Budu MOC vděčný.

PS: vím že jsem blbý, že tak pozdě vybiram školu, ale to rozhodovani je strašně těžké…
Doplňuji:
Prosím nějakou určitou kvalitnější školu, která je vice zaměřena na programovani než jeho sestavení.

Odpovědi
Michal Kole

Každá škola zaměřená na Informatiku. Dost škol elektrotechnických, kde se více dostaneš k počítačům má nějak kroužek programlování.

informace o školách najdeš na webu http://www.in­foabsolvent.cz